Melody Třebíč - Hudební produkce Na Vaše oslavy Ing. Jan Jelínek - Živá hudební produkce pro Třebíč Večírky, svatby, narozeniny, rauty - živá muzika Třebíč


  Ing. Jan Jelínek  


 


Od dětství se na amatérské úrovni pohybuji v oblasti populární hudby. Postupně jsem v tanečních orchestrech okresního formátu zpíval a hrál na saxofon, kytaru a klávesy.

S nástupem společenských změn v devadesátých létech a s bouřlivým rozvojem technické úrovně elektronických hudebních nástrojů docházelo postupně k personálnímu redukování velkých tanečních orchestrů na menší a menší. Konečným výsledkem je, že vystupuji sám, s ohledem na dopravní vzdálenosti však nejraději v okolí Třebíče.

Hraji na klávesy YAMAHA PSR S750, uložených na stojanu ADAM HALL.
Zvuková aparatura je založena na nových, aktivních dvoupásmových reproboxech MACKIE Thumb, každý s výkonem 500/1000 W a mixu MACKIE ProFX4v2 s 16 FX efekty. Toto vybavení ve spojení s mikrofony SHURE PG58 zaručuje kvalitní ozvučení malých i středních sálů s kapacitou od 20 do 200 osob. Historické fotografie ale zobrazují většinou původní klávesy, stojan i zvukovou aparaturu.

Pro jednoho hudebníka jsou nejvhodnější akce charakteru rodinných oslav, večírky, svatby nebo rauty, kde se dá snadno navázat neformální kontakt s přítomnými.